Reviews
Deel je ervaringen met bezoekers van onze website. Hierdoor help je ons met verbeteren van ons assortiment en onze service én je helpt onze andere klanten met het maken van hun keuze. Wij maken gebruik van een 5 sterrensysteem.Aardige en kundige mannen. Ze werken hard en nauwkeurig. Ook contacten met het bedrijf was top! Oprit en schuttingen aan beide erfgrenzen door Jonk laten doen. Prijstechnisch ook goed. Top gedaan!

Zeer vriendelijke stratenmakers hebben onze tuin tot een plaatje gemaakt.Deze mensen straalden uit dat er vakmensen bezig zijn geweest.We zijn zeer tevreden dat we naar Jonk zijn gegaan. Binnenkort wordt de schutting geleverd en geplaatst ik heb hier alle vertrouwen in. Jonk bedankt. Wim Kuiper te Haarlem
Zeer tevreden.
Onze tuin ziet er uit als wij wensten. Offerte hadden we binnen een dag. De uitvoering werd zelfs een week vervroegd en zeer vakkundig gedaan door de mannen uit Volendam (Johan en ?) waar we ook zeer prettig contact mee hadden. Met dank voor het meedenken en de waardevolle adviezen!
Iets voor verbetering is dat we een e-mail ontvingen nadat de vracht al was gebracht
Te vrede over de levering
Ik had wat materiaal besteld en kreeg keurig van te voren een mailtje met de verwachte levertijd wat ook klopte, Goede service en prima prijs. Volgende keer bestel ik zeker weer bij jullie.
Zeer goede service. Prijs kwaliteit verhouding goed.
goede service
Er was een afspraak dat ik een bericht zou krijgen wanneer de spullen geladen werden en dan binnen drie uur de chauffeur kon verwachten. Ik heb geen bericht gehad en de spullen werden op de verkeerde plek gelost.. mijn collega en zelfs mijn directeur werden wel gebeld maar ik heb geen telefoontje gekregen.. van mijn collega kreeg ik het nr van de chauffeur maar die nam de telefoon niet op... dus ik ben niet tevreden hoe ea is afgehandeld..
Zeer vervelend om te lezen. Wij hebben wel een mail verzonden met een tijdsindicatie. Of de mail is niet aangekomen of wij hebben een onjuist mail adres.
Helaas is daar nu niets meer aan te doen. Onze excuses voor dit ongemak.
Met vriendelijke groet,
Het team van Sierbestrating Jonk
De jongens die de schutting uiteindelijk kwamen plaatsen hebben goed werk geleverd en zelfs op vrijdag nog gewerkt tot 19.00 om het voor het weekend af te krijgen (hulde!). Echter zaten wel wat schoonheidsfoutjes in het hele proces (zo werd ik bijvoorbeeld de eerste dag om 6.15 uit bed gebeld toen de spullen geleverd werden), die er wel uit mogen gezien de investering die je als klant toch doet.
Fantastische service, duidelijke communicatie en snelle levering! Nooit meer ergens anders.
