Reviews
Deel je ervaringen met bezoekers van onze website. Hierdoor help je ons met verbeteren van ons assortiment en onze service én je helpt onze andere klanten met het maken van hun keuze. Wij maken gebruik van een 5 sterrensysteem.Prima service
Erg tevreden over onze betonschutting met douglas hout.

Netjes geleverd
Snelle levering en goede service
????
Heel erg blij met onze nieuwe tuin. De werklieden hebben echt goed werk geleverd en wat niet goed was werd meteen hersteld. Tip: ontvangst in Edam mag wat klantvriendelijker.

Snelle en goede levering. Vriendelijk personeel, en ze hebben meegedacht om kosten te besparen.
Wederom weer top geregeld en zeer vriendelijk.
Super prijs. Snelle levering, meedenkende chauffeur. Topper!
Na de voortuin nu de achtertuin bestraat en weer naar volle tevredenheid door team van jonk bestaande uit vader , zoon en kleinzoon. Super gedaan
Snel en zeer goed werk geleverd. Goede communicatie met de heren.Zeer tevreden over de manier van werken .Ontzettend blij en tevreden met het eindresultaat. Het had niet mooier kunnen worden.
Snelle en nette levering van de materialen voor de overkapping met schuur. Uitgebreide bouwtekening. Moet wel door een ervaren timmerman geplaatst worden, ook door redelijk veel nauwkeurig zaagwerk dat nog moet worden gedaan.