Reviews
Deel je ervaringen met bezoekers van onze website. Hierdoor help je ons met verbeteren van ons assortiment en onze service én je helpt onze andere klanten met het maken van hun keuze. Wij maken gebruik van een 5 sterrensysteem.Goede service van Jonk. Op zaterdag via de website zand en stenen besteld, in de verwachting dat ik op zijn vroegst maandag gebeld zou worden. Nog geen uur later ging de telefoon om te vragen wanneer ze konden leveren. De volgende dinsdag werd alles netjes geleverd op het pad.
Alles prima geregeld. Vakkundig personeel. En een mooi eindresultaat.
Keurig op de hoogte gehouden en goede afstemming van levering. Prima prijs en kwaliteit.
Wat een top service. We zijn bij jullie terecht gekomen door recensies en via via. Vrij snel dat we in jullie showroom in Edam waren hadden we al besloten wat we wilden. Jullie hielpen ons met keuzes en gaven tips. Nu een paar weken terug is onze tuin geplaatst, zowel voor als achter. Het is prachtig. Alles netjes geregeld en gelegd. Super bedankt hiervoor.
Netjes en vriendelijk gewerkt, ook na de oplevering gebeld om een voeg die niet goed gevoegd was opnieuw te laten doen, snel opgelost en hersteld.
Prachtige schutting neergezet,we zijn blij met dit resultaat. Personeel vriendelijk en alles keurig opgeruimd.

Jammer genoeg heeft de chauffeur niet even aangebeld om navraag te doen waar de tegels neergezet moesten worden. Ik had al gebeld over de maatvoering van de geleverde tegels, zowel in dikte per tegels van links naar rechts waren aanzienlijke verschillen maar ook in grootte waren de verschillen voor een A keuze tegel veel te aanzienlijk. Ook al zijn het budget tegels er staat nergens aangegeven dat het B keuze tegels zijn jammer genoeg.
Hartelijk dank voor uw mail.
Allereerst onze welgemeende excuses voor het ongemak. Wij hebben u 30 minuten voor levering een mail gestuurd met een melding dat wij onderweg waren. Dat was vroeg in de ochtend.
Betreffende de maatvoering van de tegels, bij een betontegel kan altijd een maatverschil optreden. Hier zijn (Europese) richtlijnen voor. Zou u ons een mail kunnen sturen naar info@jonksierbestrating.nl met foto's die het maatverschil illustreren? Dan kunnen wij kijken of dit buiten de tolerantie valt voor een betontegel en uw reclamatie verder oppakken.
Met vriendelijke groet,
Het team van Sierbestrating Jonk
Ook de kunst stof schutting is perfect, Heel mooi gedaan.

Vak mensen ,top

2st big bag zand snel en netjes geleverd
Prachtig resultaat. Snel en netjes werk. We zijn zeer tevreden.

Wij hebben echt de mooiste tuin mogelijk. Erwin en Krelis zijn echt super goed topteam!!!! Bedankt!!!