Reviews
Deel je ervaringen met bezoekers van onze website. Hierdoor help je ons met verbeteren van ons assortiment en onze service én je helpt onze andere klanten met het maken van hun keuze. Wij maken gebruik van een 5 sterrensysteem.Wij zijn zeer te vreden met onze voor tuin die nu met grijze tegels is .en hij is verhoogd .keurig
Ik ben heel erg tevreden over het uitgevoerde werk. Er zijn hydroblobs geplaatst om overtollig hemel water af te voeren. Het bleek meer werk dan gedacht doordat er veel oude boom stronken in de grond zaten. Met een glimlach werd het werk uitgevoerd en alles weer keurig achtergelaten.
Top! Was helemaal een 5 sterren geweest als het in 1 dag was gelukt. Al waren we nu natuurlijk toch gewoon thuis.
Makkelijk via website besteld. Duidelijke bevestiging. Telefoontje voor de leveringsdatum. Op tijd geleverd.
Attent (herstel van door mij gemaakte fout bij bestelling) en waarmaken van levertijd en levering
\'s morgens vroeg al present, prima gasten. Netjes gewerkt in 2 dagen klaar.
Alles goed verlopen en we zijn super blij met onze nieuwe tuin!
Vakmensen aan het werk gezien. Vriendelijk en bekwaam.
Top servers word er altijd goed geholpen.
Prima werk geleverd door Mike en Melvin. Oog voor detail, klantvriendelijk en stemmen regelmatig af over hoe het werk uit te voeren. Enige punt van aandacht is dat beter gecommuniceerd kan over hoe lang de werkzaamheden in beslag gaan nemen.
Doen wat ze beloven. Na contact gehad te hebben met meerdere bestratingsbedrijven, is Jonk de enige die uit zichzelf contact opgenomen heeft. Mooi werk geleverd. Waar ik alleen nog achteraan moet, is de kuub zand die nog (in een zak) voor de deur staat en nog niet opgehaald is.
Ons terras was helemaal verzakt door een stuk verrotte beschoeiing van de gemeente. De mannen kwamen met super oplossingen om dit in de toekomst dit tegen te gaan zodat ons terras wel blijft liggen! Het ziet er weer prachtig uit! Het was een hele klus, omdat je op Marken niet met materiaal voor de deur kan komen. Bedankt mannen!
