• 34 jaar marktleider
  • Snelle levering
  • Alles onder 1 dak
Hoofdkabel 14/2 van 25 meter voor OutdoorPro+ 12 volt tuinverlichting

De hoofdkabel 14/2 van 25 meter is een hoogwaardige kabel die speciaal is ontworpen voor het eenvoudig en betrouwbaar aansluiten van de 12 volt tuinverlichting van het OutdoorPro+ verlichtingssystemen. Deze kabel heeft een stevige constructie en is perfect geschikt voor buitengebruik, zelfs onder wisselende weersomstandigheden.

Kenmerken van de hoofdkabel:

  • Duurzaam materiaal: De kabel is gemaakt van weerbestendige materialen die bestand zijn tegen vocht, UV-straling en temperatuurschommelingen. Hierdoor blijft de kabel langdurig in perfecte conditie.
  • Dubbele geleiders (14/2): De aanduiding "14/2" verwijst naar de twee aders van 14 AWG (American Wire Gauge), die zorgen voor een optimale stroomgeleiding. Dit maakt het mogelijk om meerdere lampen aan te sluiten zonder dat er spanningsverlies optreedt.
  • Lengte van 25 meter: Met een lengte van 25 meter is de kabel ideaal om grotere tuinen of langere afstanden te overbruggen tussen de transformator en de verlichtingselementen.

Toepassing met OutdoorPro+ transformator:

De hoofdkabel 14/2 kan eenvoudig worden aangesloten op een geschikte 12 volt transformator van OutdoorPro+. Dankzij het lage spanningsverlies is deze kabel perfect geschikt voor het voeden van meerdere lampen.

Voordelen:

  • Eenvoudige installatie zonder speciaal gereedschap.
  • Geschikt voor alle soort 12 volt tuinverlichting van OutdoorPro+, waaronder grondspots, staande lampen en wandarmaturen.
  • Veilig en energiezuinig dankzij het lage voltage.

Met deze kabel legt u eenvoudig de basis voor een sfeervolle en veilige tuinverlichting, ideaal voor het verlichten van looppaden, plantenborders of terrassen.

Specificaties
Kenmerken

Outdoorpro+ Hoofdkabel 25 meter 14/2

86,95 per st
Totaalprijs
86,95 incl. btw.
Veilig online betalen
Visa
Maestro
iDeal
MasterCard
PayPal
  • Leverdag
    Na plaatsing van je bestelling zullen wij je contacteren om de leverdag te bevestigen. Ben je gebonden aan een bepaalde leverdag of een specifieke losplaats? Laat het ons weten. In het besteltraject kun je bij overige gegevens je wensen aangeven. Wij proberen hier dan zoveel mogelijk rekening mee te houden. Wanneer je bestelling voorradig is kan Sierbestrating Jonk deze binnen 2-7 werkdagen leveren. Wanneer je bestelling niet voorradig is, dan zijn wij afhankelijk van de fabrikant. Wij streven er naar om alles binnen 1 week uit te leveren. De gewenste leverdag is dus altijd onder voorbehoud.
  • Tijd van bezorging
    Een leverdag stemmen wij graag met je af. Op de dag van levering sturen wij een mail als de bestelling geladen is. Afhankelijk van hoe de vracht is geladen en het aantal bezorgadressen zal de chauffeur binnen 3 uur op de afgesproken afleverlocatie arriveren. Let op! De genoemde bezorgtijd is een indicatie. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
     
  • Transportmiddelen
    Sierbestrating Jonk beschikt over verschillende vrachtwagens om je bestelling uit leveren, van grote trucks met oplegger (16 meter) tot bakwagens (8 meter). Mocht je adres moeilijk bereikbaar zijn voor grote trucks en vrachtwagens, neem dan altijd eerst contact met ons op om dit te bespreken. Wij denken graag met je mee om een passende oplossing te vinden. Alle materialen worden naast de auto gelost, op een voor de auto bereikbare plaats, uitsluitend via een verharde weg. De losplaats wordt, na overleg, door de chauffeur bepaald.
  • Ontvangst en controle
    Op de dag van aflevering dient er iemand aanwezig te zijn om de bestelling in ontvangst te nemen. Materialen dienen bij aflevering gecontroleerd te worden en getekend voor ontvangst. Mochten er producten ontbreken of beschadigd zijn dan dien je daarvan aantekening te maken op de pakbon. Dit is in het belang voor verdere afhandeling van eventuele schade. Daarbij verzoeken wij je dit ook te melden aan een van onze filialen. Belangrijk! Controleer altijd of de productiedatum en/of charge/batch nummers van
    verschillende pallets overeenkomen. Eenmaal verwerkte materialen worden als geaccepteerd beschouwd en kunnen géén reden meer zijn tot reclamatie.
     

Gerelateerde producten