BIG FLUX ASYMMETRIC
De BIG FLUX ASYMMETRIC is speciaal ontwikkeld om op een unieke manier de balken van een pergola, brede nissen of doorgangen te verlichten.
- Geeft een brede streep licht
- Geschikt voor het verlichten van muren en pergola's
- Overrijdbaar
Specificaties
| Formaat | Ø60mm, 44mm hoogte, 70mm inbouwdiepte |
| Materiaal | Polycarbonaat behuizing en polycarbonaat lens |
| Gew. per stuk | ± 0.288 kg |
| Aant. stuk per pak | 6.00 |
Voor- en nadelen
- Je hebt 5 jaar garantie op je verlichting.
- Een Ledlamp wordt niet heet.
- Een In-lite tuinlamp heeft een verwachting van 25.000 branduren.
- Met LED verlichting bespaar je al snel 80 tot 90% energie.
- 12 volt laagspanningsverlichting is absoluut veilig, ook met huisdieren en spelende kinderen.
- Er is geen elektricien nodig om 12 volt tuinverlichting aan te leggen, het enige dat je nodig hebt is een stopcontact voor de transformator.
- In-Lite led-verlichting is duurder in aankoopprijs dan andere (slechtere) verlichtingfabrikanten.
- Lichtbron is niet dimbaar.
- Lichtbron is niet vervangbaar.
Kenmerken
Big Flux Asymmetric (incl. ring 68 Pearl Grey Stainless Steel of Dark)
-
LeverdagNa plaatsing van je bestelling zullen wij je contacteren om de leverdag te bevestigen. Ben je gebonden aan een bepaalde leverdag of een specifieke losplaats? Laat het ons weten. In het besteltraject kun je bij overige gegevens je wensen aangeven. Wij proberen hier dan zoveel mogelijk rekening mee te houden. Wanneer je bestelling voorradig is kan Sierbestrating Jonk deze binnen 2-7 werkdagen leveren. Wanneer je bestelling niet voorradig is, dan zijn wij afhankelijk van de fabrikant. Wij streven er naar om alles binnen 1 week uit te leveren. De gewenste leverdag is dus altijd onder voorbehoud.
-
Tijd van bezorgingEen leverdag stemmen wij graag met je af. Op de dag van levering sturen wij een mail als de bestelling geladen is. Afhankelijk van hoe de vracht is geladen en het aantal bezorgadressen zal de chauffeur binnen 3 uur op de afgesproken afleverlocatie arriveren. Let op! De genoemde bezorgtijd is een indicatie. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
-
TransportmiddelenSierbestrating Jonk beschikt over verschillende vrachtwagens om je bestelling uit leveren, van grote trucks met oplegger (16 meter) tot bakwagens (8 meter). Mocht je adres moeilijk bereikbaar zijn voor grote trucks en vrachtwagens, neem dan altijd eerst contact met ons op om dit te bespreken. Wij denken graag met je mee om een passende oplossing te vinden. Alle materialen worden naast de auto gelost, op een voor de auto bereikbare plaats, uitsluitend via een verharde weg. De losplaats wordt, na overleg, door de chauffeur bepaald.
-
Ontvangst en controleOp de dag van aflevering dient er iemand aanwezig te zijn om de bestelling in ontvangst te nemen. Materialen dienen bij aflevering gecontroleerd te worden en getekend voor ontvangst. Mochten er producten ontbreken of beschadigd zijn dan dien je daarvan aantekening te maken op de pakbon. Dit is in het belang voor verdere afhandeling van eventuele schade. Daarbij verzoeken wij je dit ook te melden aan een van onze filialen. Belangrijk! Controleer altijd of de productiedatum en/of charge/batch nummers van
verschillende pallets overeenkomen. Eenmaal verwerkte materialen worden als geaccepteerd beschouwd en kunnen géén reden meer zijn tot reclamatie.