VT Wonen Solostone Form Limestone Beige 90x90x3 cm – Natuursteenlook met keramisch gemak
Breng de warme uitstraling van natuursteen naar je tuin met de VT Wonen Solostone Form Limestone Beige. Deze keramische tegel van 90x90x3 cm combineert een elegante beige tint met de robuustheid van volkeramiek. Het grote formaat zorgt voor een ruimtelijk effect, terwijl de 3 cm dikte een stabiele en duurzame basis biedt voor je terras of tuinpad.
Kenmerken:
-
Afmetingen: 90x90x3 cm
-
Kleur: Beige met natuursteenlook
-
Materiaal: Volkeramiek
-
Afwerking: Gerectificeerde randen voor strakke plaatsing
-
Antislipwaarde: R11 – veilig bij nat weer
-
Toepassing: Terras, tuinpad, balkon, dakterras
Voordelen:
-
Onderhoudsvriendelijk: Vlekbestendig en eenvoudig schoon te maken
-
Duurzaam: Hoge Krasbestendigheid en slijtvast, bestand tegen vorst en UV-straling
-
Eenvoudige verwerking: Geschikt voor plaatsing op een gestabiliseerd zandbed
-
Esthetisch: Natuurgetrouwe uitstraling zonder de nadelen van echt natuursteen
Let op:
-
Waterafvoer: Door de dichte structuur blijft water langer op het oppervlak staan na regen. Zorg voor een goede afwatering.
-
Voegadvies: Gebruik een flexibele voeg om spanningen door temperatuurverschillen op te vangen.
Advies of de tegel in het echt bekijken?
Bezoek onze showroom of neem contact met ons op. Bij Sierbestrating Jonk profiteer je van:
-
Scherpe prijzen: Altijd competitieve tarieven
-
Deskundig advies: Onze specialisten denken met je mee
-
Ruim assortiment: Voor elke tuinstijl de juiste tegel
-
Betrouwbare service: Van bestelling tot levering
Specificaties
| Kleur | Form Limestone Beige |
| Formaat | 90x90 cm |
| Materiaal | Volkeramiek |
| Afwerking | Gerectificeerd |
| Gew. per m2 | ± 87.65 kg |
| Aant. st. per m2 | 1.24 |
| Aant. m2 per pak | 16.20 |
Voor- en nadelen
- ✔ Warme uitstraling – de zachte crèmekleur brengt rust en klasse in je tuin
- ✔ Grootformaat (90x90 cm) – minder voegen en een ruimtelijk effect
- ✔ 3 cm dik volkeramiek – oersterk en direct te leggen op een stabiel zandbed
- ✔ Travertinlook met karakter – Veel tegels zijn uniek, geen herhaling in patroon
- ✔ Kleurecht en hoge krasbestendigheid – blijft jarenlang mooi, ook bij intensief gebruik
- ✔ Onderhoudsvriendelijk – vuil hecht nauwelijks, eenvoudig schoon te maken
- ✖ Niet geschikt voor de oprit – de tegel is sterk, maar niet bedoeld voor zware belasting
- ✖ Langer nat na regen – door de dichte structuur blijft water iets langer liggen
Kenmerken
VT Wonen Solostone 3.0 Form 90x90x3 cm Limestone Beige
-
LeverdagNa plaatsing van je bestelling zullen wij je contacteren om de leverdag te bevestigen. Ben je gebonden aan een bepaalde leverdag of een specifieke losplaats? Laat het ons weten. In het besteltraject kun je bij overige gegevens je wensen aangeven. Wij proberen hier dan zoveel mogelijk rekening mee te houden. Wanneer je bestelling voorradig is kan Sierbestrating Jonk deze binnen 2-7 werkdagen leveren. Wanneer je bestelling niet voorradig is, dan zijn wij afhankelijk van de fabrikant. Wij streven er naar om alles binnen 1 week uit te leveren. De gewenste leverdag is dus altijd onder voorbehoud.
-
Tijd van bezorgingEen leverdag stemmen wij graag met je af. Op de dag van levering sturen wij een mail als de bestelling geladen is. Afhankelijk van hoe de vracht is geladen en het aantal bezorgadressen zal de chauffeur binnen 3 uur op de afgesproken afleverlocatie arriveren. Let op! De genoemde bezorgtijd is een indicatie. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
-
TransportmiddelenSierbestrating Jonk beschikt over verschillende vrachtwagens om je bestelling uit leveren, van grote trucks met oplegger (16 meter) tot bakwagens (8 meter). Mocht je adres moeilijk bereikbaar zijn voor grote trucks en vrachtwagens, neem dan altijd eerst contact met ons op om dit te bespreken. Wij denken graag met je mee om een passende oplossing te vinden. Alle materialen worden naast de auto gelost, op een voor de auto bereikbare plaats, uitsluitend via een verharde weg. De losplaats wordt, na overleg, door de chauffeur bepaald.
-
Ontvangst en controleOp de dag van aflevering dient er iemand aanwezig te zijn om de bestelling in ontvangst te nemen. Materialen dienen bij aflevering gecontroleerd te worden en getekend voor ontvangst. Mochten er producten ontbreken of beschadigd zijn dan dien je daarvan aantekening te maken op de pakbon. Dit is in het belang voor verdere afhandeling van eventuele schade. Daarbij verzoeken wij je dit ook te melden aan een van onze filialen. Belangrijk! Controleer altijd of de productiedatum en/of charge/batch nummers van
verschillende pallets overeenkomen. Eenmaal verwerkte materialen worden als geaccepteerd beschouwd en kunnen géén reden meer zijn tot reclamatie.
-
Verwerkingsvoorschrift