• 34 jaar marktleider
  • Snelle levering
  • Alles onder 1 dak
  • Restpartij Edam: Ca. 34,03 m2 VT Wonen Solostone 90x90x3,2 cm Mold Basalt
15% Korting
Restpartij Edam: Ca. 34,03 m2SOLOSTONE by Douglas & Jones

De meest bijzondere buitentegels van vtwonen: SOLOSTONE by Douglas & Jones in een unieke maat én dikte! En met een volkeramische massa van maar liefst 3,2 cm betreft het ook nog eens de dikste buitentegel. De grotere oppervlakte en de dikkere massa zorgen voor veel meer stabiliteit en maakt het ook nog eens gemakkelijker te verwerken. Voor een strakke en solide buitenvloer!

Mix en Match erop los met de vele aansprekende kleuren en verrassende dessins. Met SOLOSTONE buitentegels als basis creëer je de mooiste plekken buiten.

Unieke eigenschappen

  • Uniek formaat 90x90 cm
  • Volkeramische massa van maar liefst 3,2 cm dik
  • Toepassing op draagsysteem mogelijk
  • Easy to clean
  • Altijd kleurvast
  • Kras- en slijtbestendig
  • Vorstbestendig en duurzaam
  • Geen loslaten bovenlaag

100% Keramiek

SOLOSTONE volkeramische buitentegels tot zelfs 3,2 cm dik. Dit houdt in dat de tegel voor 100% bestaat uit keramiek. Een volkeramische buitentegel van deze dikte is vele malen sterker dan bijvoorbeeld een betontegel of keramiek op beton tegel. Tel daarbij op het grote aantal voordelen en de bewezen eigenschappen van keramische tegels in gebruik en onderhoud.

Eenvoudig te verwerken

Het bijzondere formatenplan van SOLOSTONE in combinatie met de extra dikke massa zorgt voor veel stabiliteit. De buitentegels kunne direct op een stabiele ondergrond verwerkt worden en maakt het zo een stuk eenvoudiger op je terras toe te passen. SOLOSTONE buitentegels zijn ook te verwerken op een draagsysteem en dat biedt een veelvoud aan extra voordelen.

De vele voordelen van SOLOSTONE

  • Unieke collecties va nvtwonen en Piet Boon
  • Volkeramische massa dus geen kans op loskomen van bovenlaag
  • Geen chemische verbindingen dus beter voor het milieu
  • Formaat en dikte zorgen voor extra stabiliteit
  • Grote afmetingen betekent minder voegen, dus minder kwetsbaar
  • Minder risico op chippen van glazuur
  • Altijd kleurvast, geen verkleuring mogelijk
  • Hitte en vorstbestendig
  • Kras en slijtbestendig
  • Geglazuurd oppervlak dus vlek en zuurbestendig
  • Easy to clean, gemakkelijk in onderhoud
  • Toepassing op draagsysteem mogelijk
  • Draagsysteem ideaal voor dakterras en balkon
  • Draagsysteem ideaal voor leidingen en stroomkabels
  • Bijzonder duurzaam
Specificaties
Kleur Mold Basalt
Formaat 90x90 cm
Materiaal Volkeramiek
Afwerking Gerectificeerd
Voor- en nadelen
  • Volkeramische tegel
  • Bestand tegen zuren en logen
  • Volkomen kleurvast
  • Vrij van algen en schimmelvorming
  • Minder slijt- en krasgevoelig dan betontegels
  • Niet geschikt voor normaal zandbed
Kenmerken
Niet geschikt voor oprit
Niet geschikt voor oprit
Niet geschikt om af te trillen
Niet geschikt om af te trillen
Voetcomfort
Voetcomfort
Niet met een hogedrukreiniger schoonmaken
Niet met een hogedrukreiniger schoonmaken
Vorstbestendig
Vorstbestendig
Vlekbestendigheid
Vlekbestendigheid
Krasbestendigheid
Krasbestendigheid
Kleurechtheid
Kleurechtheid
Onderhoudsvriendelijkheid
Onderhoudsvriendelijkheid

Restpartij Edam: Ca. 34,03 m2 VT Wonen Solostone 90x90x3,2 cm Mold Basalt

70,00 per m² 82,50
Totaalprijs
70,00 incl. btw.
Veilig online betalen
Visa
Maestro
iDeal
MasterCard
PayPal
  • Leverdag
    Na plaatsing van je bestelling zullen wij je contacteren om de leverdag te bevestigen. Ben je gebonden aan een bepaalde leverdag of een specifieke losplaats? Laat het ons weten. In het besteltraject kun je bij overige gegevens je wensen aangeven. Wij proberen hier dan zoveel mogelijk rekening mee te houden. Wanneer je bestelling voorradig is kan Sierbestrating Jonk deze binnen 2-7 werkdagen leveren. Wanneer je bestelling niet voorradig is, dan zijn wij afhankelijk van de fabrikant. Wij streven er naar om alles binnen 1 week uit te leveren. De gewenste leverdag is dus altijd onder voorbehoud.
  • Tijd van bezorging
    Een leverdag stemmen wij graag met je af. Op de dag van levering sturen wij een mail als de bestelling geladen is. Afhankelijk van hoe de vracht is geladen en het aantal bezorgadressen zal de chauffeur binnen 3 uur op de afgesproken afleverlocatie arriveren. Let op! De genoemde bezorgtijd is een indicatie. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
     
  • Transportmiddelen
    Sierbestrating Jonk beschikt over verschillende vrachtwagens om je bestelling uit leveren, van grote trucks met oplegger (16 meter) tot bakwagens (8 meter). Mocht je adres moeilijk bereikbaar zijn voor grote trucks en vrachtwagens, neem dan altijd eerst contact met ons op om dit te bespreken. Wij denken graag met je mee om een passende oplossing te vinden. Alle materialen worden naast de auto gelost, op een voor de auto bereikbare plaats, uitsluitend via een verharde weg. De losplaats wordt, na overleg, door de chauffeur bepaald.
  • Ontvangst en controle
    Op de dag van aflevering dient er iemand aanwezig te zijn om de bestelling in ontvangst te nemen. Materialen dienen bij aflevering gecontroleerd te worden en getekend voor ontvangst. Mochten er producten ontbreken of beschadigd zijn dan dien je daarvan aantekening te maken op de pakbon. Dit is in het belang voor verdere afhandeling van eventuele schade. Daarbij verzoeken wij je dit ook te melden aan een van onze filialen. Belangrijk! Controleer altijd of de productiedatum en/of charge/batch nummers van
    verschillende pallets overeenkomen. Eenmaal verwerkte materialen worden als geaccepteerd beschouwd en kunnen géén reden meer zijn tot reclamatie.
     
  • Verwerkingsvoorschrift
Gerelateerde producten
Restpartij Zwanenburg: ca. 7m2 H2O Comfort 60x60x4 cm Ocean Restpartij Zwanenburg: ca. 7m2 H2O Comfort 60x60x4 cm Ocean
58% Korting
Rood, grijs , antraciet60x60x4 cmBetonsteen
15,00 per m² 35,95
Restpartij Edam: ca. 5 m2 Premiton 60x60x4 cm Lanzarote
47% Korting
Grijs, antraciet60x60x4 cmBetonsteen
19,95 per m² 37,95
PrivaCeramica 60x60x4,8 cm Urbano Iron
Zwart, Antraciet, wit60x60x4,8 cm
59,95 per m²
Premiton Plus SE 40x80x4 cm Lanzarote Premiton Plus SE 40x80x4 cm Lanzarote
Grijs, Antraciet40x80x4 cmBetonsteen
42,99 per m²