• 34 jaar marktleider
  • Snelle levering
  • Alles onder 1 dak
  • Restpartij Edam: Ca. 21,7 m2 Actietegel keramiek op beton 80x80x4 cm Mystique Ivory
39% Korting
Omschrijving

Actietegels Keramiek op Beton

De Actietegel Keramiek op Beton Mystique combineert een eigentijdse, industriële uitstraling met het gemak van keramiek. Deze tegel geeft je terras een moderne, krachtige look met subtiele betonnuances, zonder intensief onderhoud.

Toepassing

Geschikt voor terrassen, tuinpaden en zwembadranden. Het formaat van 60 × 60 cm in combinatie met de betonnen onderlaag zorgt voor een stabiele en eenvoudige verwerking op een zandbed.

Voordelen

  • Moderne betonlook met een strak karakter

  • Keramisch oppervlak met hoge krasbestendigheid en slijtvastheid

  • Kleurecht 

  • Minder kans op schimmel- of algvorming

  • Onderhoudsvriendelijk 

Gebruikstips

Leg de tegels op een goed verdicht zandbed en werk af met voegmortel voor een strak en duurzaam eindresultaat. Combineer met staal, hout of groen voor een krachtig en eigentijds totaalbeeld.

Specificaties
Kleur Mystique Ivory
Formaat 80x80 cm
Materiaal 1cm keramiek, 3 cm onderbeton
Afwerking Geïntegreerde afstandshouders
Gew. per m² ± 90 kg
Aant. st. per m2 1.56
Aant. m² per pak 10.24
Voor- en nadelen
  • Toplaag met Italiaans keramiek
  • Kleurecht
  • Minder last van algen en schimmelvorming
  • Minder slijt- en krasgevoelig dan betontegels
  • Duur in aanschaf
Kenmerken
Niet geschikt voor oprit
Niet geschikt voor oprit
Geschikt voor oprit
Geschikt voor oprit
Niet geschikt om af te trillen
Niet geschikt om af te trillen
Voetcomfort
Voetcomfort
Niet met een hogedrukreiniger schoonmaken
Niet met een hogedrukreiniger schoonmaken
Vorstbestendig
Vorstbestendig
Vlekbestendigheid
Vlekbestendigheid
Krasbestendigheid
Krasbestendigheid
Kleurechtheid
Kleurechtheid
Onderhoudsvriendelijkheid
Onderhoudsvriendelijkheid

Restpartij Edam: Ca. 21,7 m2 Actietegel keramiek op beton 80x80x4 cm Mystique Ivory

59,95 per m² 98.95
0.641 m²
=
Totaalprijs
38,43 incl. btw.
Veilig online betalen
Visa
Maestro
iDeal
MasterCard
PayPal
  • Leverdag
    Na plaatsing van je bestelling zullen wij je contacteren om de leverdag te bevestigen. Ben je gebonden aan een bepaalde leverdag of een specifieke losplaats? Laat het ons weten. In het besteltraject kun je bij overige gegevens je wensen aangeven. Wij proberen hier dan zoveel mogelijk rekening mee te houden. Wanneer je bestelling voorradig is kan Sierbestrating Jonk deze binnen 2-7 werkdagen leveren. Wanneer je bestelling niet voorradig is, dan zijn wij afhankelijk van de fabrikant. Wij streven er naar om alles binnen 1 week uit te leveren. De gewenste leverdag is dus altijd onder voorbehoud.
  • Tijd van bezorging
    Een leverdag stemmen wij graag met je af. Op de dag van levering sturen wij een mail als de bestelling geladen is. Afhankelijk van hoe de vracht is geladen en het aantal bezorgadressen zal de chauffeur binnen 3 uur op de afgesproken afleverlocatie arriveren. Let op! De genoemde bezorgtijd is een indicatie. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
     
  • Transportmiddelen
    Sierbestrating Jonk beschikt over verschillende vrachtwagens om je bestelling uit leveren, van grote trucks met oplegger (16 meter) tot bakwagens (8 meter). Mocht je adres moeilijk bereikbaar zijn voor grote trucks en vrachtwagens, neem dan altijd eerst contact met ons op om dit te bespreken. Wij denken graag met je mee om een passende oplossing te vinden. Alle materialen worden naast de auto gelost, op een voor de auto bereikbare plaats, uitsluitend via een verharde weg. De losplaats wordt, na overleg, door de chauffeur bepaald.
  • Ontvangst en controle
    Op de dag van aflevering dient er iemand aanwezig te zijn om de bestelling in ontvangst te nemen. Materialen dienen bij aflevering gecontroleerd te worden en getekend voor ontvangst. Mochten er producten ontbreken of beschadigd zijn dan dien je daarvan aantekening te maken op de pakbon. Dit is in het belang voor verdere afhandeling van eventuele schade. Daarbij verzoeken wij je dit ook te melden aan een van onze filialen. Belangrijk! Controleer altijd of de productiedatum en/of charge/batch nummers van
    verschillende pallets overeenkomen. Eenmaal verwerkte materialen worden als geaccepteerd beschouwd en kunnen géén reden meer zijn tot reclamatie.
     
  • Verwerkingsvoorschrift
Gerelateerde producten
Restpartij Zwanenburg: ca. 10m2 Eliton Supreme Linea XXS 60x60x4 cm Kilimanjaro Restpartij Zwanenburg: ca. 10m2 Eliton Supreme Linea XXS 60x60x4 cm Kilimanjaro
37% Korting
Bruin genuanceerd rood geel grijs60x60x4 cm
25,00 per m² 39,49
Outletpartij Kayrak 60x60x3 cm Nemrut Lichtgrijs Outletpartij Kayrak 60x60x3 cm Nemrut Lichtgrijs
22% Korting
Grijs60x60x3 cmBetonsteen
34,95 per m² 44,95
Eliton Supreme Linea XXS 60x60x4 cm Amiata Eliton Supreme Linea XXS 60x60x4 cm Amiata
Grijs, zwart, antraciet60x60x4 cm
39,49 per m²
GeoStretto Alivo Rivièra GeoStretto Alivo Rivièra
Bruin,grijs,antracietNatuurlijk wildverband
65,95 per m²
Klanten over jonk sierbestrating
10
Peter Ablij

Snel, efficiënt, netjes! Niets meer en niets minder.

10
F.H.H. van Duivenbooden

De vakmensen die geweest zijn prima in orde, denken mee en doen wat het beste is. Een 10 kan , op de site niet meer geven dan een vijf door een fout maar het is een dikke 10 .

9
Marjolein Verloop

Prima geholpen, tuin tegels zijn perfect gelegd. Niets op aan te merken

10
Sander Veerman

Het was top.

10
Suus

Jonk poosje geleden gebeld omdat ik z.s.m een stratenmaker nodig had, of ze iemand wisten.. Rene heeft me super aardig geholpen en 10 min later belde de stratenmaker al. Niks bij Jonk afgenomen op dat moment, had niks nodig, maar toch super geholpen!! En nu... nu heb ik 2 m3 tuinaarde nodig. Raad eens waar ik dat ga halen ;-)

8
Gerda & Cor

Wij hadden u graag het maximale aantal punten van 10 gegund. Met name voor uw medewerkers die de werkzaamheden tbv het tegelterras, de tuinschermen en het tuinhuis op puike wijze hebben uitgevoerd. Met vakmanschap, toewijding, advies en overleg ter plekke. Maar ook met een niet-ongezellige aanwezigheid. Echter, over de informatieve aanloopperiode, de wijze van offreren, adviseren en toelichting zijn wij minder te spreken. Met name door de overplaatsing van Justin in de fase na het uitbrengen van uw offerte, hebben wij als onprettig en niet als Jonk-waardig ervaren. Wij hebben in deze wel 4 verschillende medewerkers (incl. Jory) gesproken, die geen van allen onze situatie en wensen kenden en dus daardoor alleen onze concrete vragen konden beantwoorden, maar niet echt konden inspelen, anticiperen of gericht adviseren. Met zo’n tuinrenovatie-klus hebben wij dit wel als vervelend en verwarrend ervaren. Wij denken daarom dat er in die beginfase wel het nodige verbeterd zou kunnen worden, met name qua communicatie en account-management. Het min of meer snelle bezoek van René aan ons, heeft dit euvel ons feitelijk bevestigd. Hoe dan ook, met een 8 op je rapport ga je zeker wel over. Maar, er blijft altijd werk aan de winkel! Indien gewenst, maak ik graag tijd vrij om mijn ervaring nog persoonlijk met u te delen. Met vriendelijke groet, Cor Veldt