Actietegel Keramiek op Beton 60x60x4 cm Style Decor Grigio

Kleur: | Style Grigio Decor |
Formaat: | 60x60 cm |
Materiaal: | 1 cm keramiek, 3 cm onderbeton |
Afwerking: | Slijtvaste keramische toplaag |
De Actietegel Keramiek op Beton Pisa Grigio Decor combineert de luxe uitstraling van hardsteen met een subtiel decoratief patroon. Deze keramische tegel op beton is een eyecatcher voor ieder terras.
Toepassing
Deze 60×60-tegel is ideaal als accenttegel tussen effen varianten. Geschikt voor terrassen, tuinpaden en als decoratief element rondom zwembaden.
Voordelen
• Sfeervolle hardsteenlook met verfijnd patroon
• Slijtvasst en krasbestendig keramiek
• Kleurecht en weerbestendig
• Geen last van schimmel- of algenvorming
• Onderhoudsvriendelijk
Gebruikstips
Gebruik als siertegel tussen neutrale tegels voor een speels effect. Verwerken op zandbed met voegzand voor stabiele plaatsing.
Kleur: | Style Grigio Decor |
Formaat: | 60x60x4 cm |
Materiaal: | 1 cm keramiek, 3 cm onderbeton |
Afwerking: | Slijtvaste keramische toplaag |
Gew. per m²: | ± 90 kg |
Aant. st. per m2: | 2.78 |
Aant. m² per pak: | 11.52 |
![]() |
Niet geschikt voor oprit
|
![]() |
Geschikt voor oprit
|
![]() |
Niet geschikt om af te trillen
|
![]() |
Geschikt om af te trillen
|
![]() |
Voetcomfort
|
![]() |
Facet
|
![]() |
Niet met een hogedrukreiniger schoonmaken
|
![]() |
Vorstbestendig
|
![]() |
Vlekbestendigheid
|
![]() |
Krasbestendigheid
|
![]() |
Kleurechtheid
|
![]() |
Onderhoudsvriendelijkheid
|
Na plaatsing van je bestelling zullen wij je contacteren om de leverdag te bevestigen. Ben je gebonden aan een bepaalde leverdag of een specifieke losplaats? Laat het ons weten. In het besteltraject kun je bij overige gegevens je wensen aangeven. Wij proberen hier dan zoveel mogelijk rekening mee te houden. Wanneer je bestelling voorradig is kan Sierbestrating Jonk deze binnen 2-7 werkdagen leveren. Wanneer je bestelling niet voorradig is, dan zijn wij afhankelijk van de fabrikant. Wij streven er naar om alles binnen 1 week uit te leveren. De gewenste leverdag is dus altijd onder voorbehoud.
Een leverdag stemmen wij graag met je af. Op de dag van levering sturen wij een mail als de bestelling geladen is. Afhankelijk van hoe de vracht is geladen en het aantal bezorgadressen zal de chauffeur binnen 3 uur op de afgesproken afleverlocatie arriveren. Let op! De genoemde bezorgtijd is een indicatie. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Sierbestrating Jonk beschikt over verschillende vrachtwagens om je bestelling uit leveren, van grote trucks met oplegger (16 meter) tot bakwagens (8 meter). Mocht je adres moeilijk bereikbaar zijn voor grote trucks en vrachtwagens, neem dan altijd eerst contact met ons op om dit te bespreken. Wij denken graag met je mee om een passende oplossing te vinden. Alle materialen worden naast de auto gelost, op een voor de auto bereikbare plaats, uitsluitend via een verharde weg. De losplaats wordt, na overleg, door de chauffeur bepaald.
Op de dag van aflevering dient er iemand aanwezig te zijn om de bestelling in ontvangst te nemen. Materialen dienen bij aflevering gecontroleerd te worden en getekend voor ontvangst. Mochten er producten ontbreken of beschadigd zijn dan dien je daarvan aantekening te maken op de pakbon. Dit is in het belang voor verdere afhandeling van eventuele schade. Daarbij verzoeken wij je dit ook te melden aan een van onze filialen. Belangrijk! Controleer altijd of de productiedatum en/of charge/batch nummers van
verschillende pallets overeenkomen. Eenmaal verwerkte materialen worden als geaccepteerd beschouwd en kunnen géén reden meer zijn tot reclamatie.
De transporttarieven van Sierbestrating Jonk zijn in 2 rayons opgedeeld