• 34 jaar marktleider
  • Snelle levering
  • Alles onder 1 dak
Omschrijving

In de natuur zijn perfect rechte hoeken een zeldzaamheid en dat geldt ook voor onze Flagstones. Ze zijn namelijk gemaakt van gespleten natuursteen, waarbij de formaten variëren. Dit zorgt voor een speelse en organische uitstraling die perfect past bij een natuurlijke en authentieke sfeer. Bij het leggen van onze Flagstones ontstaat er daarom altijd een uniek patroon dat een prachtige toevoeging vormt aan iedere tuin.

Specificaties
Kleur Rio Sunrise
Formaat 9-13 mm
Materiaal Kwarts zandsteen
Gew. per M2 ± 40 kg
Aant. M2 per pak 32.00
Voor- en nadelen
  • Natuurlijke en unieke uitstraling
  • Duurzaam en weerbestendig
  • Slipvast oppervlak
  • Ideaal voor rondom waterpartijen
  • Te combineren met andere materialen zoals hout, grind of beton
  • Geschikt voor creatief maatwerk
  • Ongelijke vorm
  • Verwerken vraagt ervaring
  • Afname per vol krat
Kenmerken
Niet geschikt voor oprit
Niet geschikt voor oprit
Niet geschikt om af te trillen
Niet geschikt om af te trillen
Niet met een hogedrukreiniger schoonmaken
Niet met een hogedrukreiniger schoonmaken
Vorstbestendig
Vorstbestendig

Flagstones Rio Sunrise

50,58 per M2
32 M2
Totaalprijs
1.618,56 incl. btw.
Veilig online betalen
Visa
Maestro
iDeal
MasterCard
PayPal
  • Leverdag
    Na plaatsing van je bestelling zullen wij je contacteren om de leverdag te bevestigen. Ben je gebonden aan een bepaalde leverdag of een specifieke losplaats? Laat het ons weten. In het besteltraject kun je bij overige gegevens je wensen aangeven. Wij proberen hier dan zoveel mogelijk rekening mee te houden. Wanneer je bestelling voorradig is kan Sierbestrating Jonk deze binnen 2-7 werkdagen leveren. Wanneer je bestelling niet voorradig is, dan zijn wij afhankelijk van de fabrikant. Wij streven er naar om alles binnen 1 week uit te leveren. De gewenste leverdag is dus altijd onder voorbehoud.
  • Tijd van bezorging
    Een leverdag stemmen wij graag met je af. Op de dag van levering sturen wij een mail als de bestelling geladen is. Afhankelijk van hoe de vracht is geladen en het aantal bezorgadressen zal de chauffeur binnen 3 uur op de afgesproken afleverlocatie arriveren. Let op! De genoemde bezorgtijd is een indicatie. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
     
  • Transportmiddelen
    Sierbestrating Jonk beschikt over verschillende vrachtwagens om je bestelling uit leveren, van grote trucks met oplegger (16 meter) tot bakwagens (8 meter). Mocht je adres moeilijk bereikbaar zijn voor grote trucks en vrachtwagens, neem dan altijd eerst contact met ons op om dit te bespreken. Wij denken graag met je mee om een passende oplossing te vinden. Alle materialen worden naast de auto gelost, op een voor de auto bereikbare plaats, uitsluitend via een verharde weg. De losplaats wordt, na overleg, door de chauffeur bepaald.
  • Ontvangst en controle
    Op de dag van aflevering dient er iemand aanwezig te zijn om de bestelling in ontvangst te nemen. Materialen dienen bij aflevering gecontroleerd te worden en getekend voor ontvangst. Mochten er producten ontbreken of beschadigd zijn dan dien je daarvan aantekening te maken op de pakbon. Dit is in het belang voor verdere afhandeling van eventuele schade. Daarbij verzoeken wij je dit ook te melden aan een van onze filialen. Belangrijk! Controleer altijd of de productiedatum en/of charge/batch nummers van
    verschillende pallets overeenkomen. Eenmaal verwerkte materialen worden als geaccepteerd beschouwd en kunnen géén reden meer zijn tot reclamatie.
     
Gerelateerde producten
Kinderkoppen Tahiti Blue Piazzo (8,5m2) Kinderkoppen Tahiti Blue Piazzo (8,5m2)
Blauw, Grijs10x10x8 cmDioriet
1.751,06 per KRAT
Blue Moon Honed Linea 60x60x3 cm Blue Moon Honed Linea 60x60x3 cm
Antraciet, Blauw60x60x3 cmKalkzandsteenGezoet met facet
129,41 per M2
Tahiti Blue Piazzo Linea 20x10x5 cm Tahiti Blue Piazzo Linea 20x10x5 cm
Blauw, Grijs20x10x5 cmDioriet± 140 kg
162,64 per M2
Travertino Autumn Honed Antique Romaans Verband (per krat 15,84m2) Travertino Autumn Honed Antique Romaans Verband (per krat 15,84m2)
Beige, BruinRomaand verbandTravertijn
1.603,79 per kist
Klanten over jonk sierbestrating
10
Piet den Hartog

Zeer tevreden over het geleverde vakwerk. De nieuwe schutting staat als een huis. Complimenten voor de vakmannen. Had dit eigenlijk jaren eerder moeten doen. Het materiaal is echt waar voor je geld.

10
Martha
Erg goed geholpen en de levering vd tegels verliep perfect ze kwamen met een kleine vrachtwagen wat ook nodig is in onze smalle straat .15 min van te voren gebeld . Levering netjes op de stoep afgeleverd echt klasse
10
Jan Kees de Jong

De firma Sierbestrating Jonk doet precies wat ze beloofd hebben. Ze leveren de goederen (van hoge kwalitiet) op tijd voor een eerlijke prijs. Ik zal in de toekomst, indien nodig, zeker weer van hun diensten gebruik maken.

8
M. Peper

Wat hobbels moeten nemen tijdens offerte-aanvraag en vervolgens is niet alles volgens afspraak geplaatst. Ben wel akkoord gegaan met het eindresultaat.

8
Brouwer

Online besteld , volgende morgen gebeld voor een afspraak . Netjes afgeleverd op de aangegeven plaats . Zelfs de nalevering ( te kort tegels ontvangen ) ging vlotjes.

8
Gerda & Cor

Wij hadden u graag het maximale aantal punten van 10 gegund. Met name voor uw medewerkers die de werkzaamheden tbv het tegelterras, de tuinschermen en het tuinhuis op puike wijze hebben uitgevoerd. Met vakmanschap, toewijding, advies en overleg ter plekke. Maar ook met een niet-ongezellige aanwezigheid. Echter, over de informatieve aanloopperiode, de wijze van offreren, adviseren en toelichting zijn wij minder te spreken. Met name door de overplaatsing van Justin in de fase na het uitbrengen van uw offerte, hebben wij als onprettig en niet als Jonk-waardig ervaren. Wij hebben in deze wel 4 verschillende medewerkers (incl. Jory) gesproken, die geen van allen onze situatie en wensen kenden en dus daardoor alleen onze concrete vragen konden beantwoorden, maar niet echt konden inspelen, anticiperen of gericht adviseren. Met zo’n tuinrenovatie-klus hebben wij dit wel als vervelend en verwarrend ervaren. Wij denken daarom dat er in die beginfase wel het nodige verbeterd zou kunnen worden, met name qua communicatie en account-management. Het min of meer snelle bezoek van René aan ons, heeft dit euvel ons feitelijk bevestigd. Hoe dan ook, met een 8 op je rapport ga je zeker wel over. Maar, er blijft altijd werk aan de winkel! Indien gewenst, maak ik graag tijd vrij om mijn ervaring nog persoonlijk met u te delen. Met vriendelijke groet, Cor Veldt