• 34 jaar marktleider
  • Snelle levering
  • Alles onder 1 dak
L-Elementen

Een L-Element is op verschillende manieren toe te passen. Ze zijn te combineren met de L-elementen om zo een vloeiende hoek te creeeren. L-Elementen zijn ook toe te passen om verhoogde borders te maken in de tuin., of hoogteverschil in de tuin op te vangen.

De L-Elementen zijn verkrijgbaar in diverse maten in de kleuren grijs, zwart en roestbruin.

Specificaties
Kleur Antraciet
Formaat 50x30x50 cm
Materiaal Betonsteen
Afwerking Betonsteen
Gew. per st ± 61 kg
Aant. st. per m2 1.00
Aant. st per pak 12.00
Voor- en nadelen
  • Vorstbestendig
  • De kleur zal enigszins vervagen onder invloed van UV-straling
Kenmerken

L-Element Vijftig 50x30x50 cm (L x Voet x H) Antraciet

24,95 per st
Totaalprijs
24,95 incl. btw.
Veilig online betalen
Visa
Maestro
iDeal
MasterCard
PayPal
  • Leverdag
    Na plaatsing van je bestelling zullen wij je contacteren om de leverdag te bevestigen. Ben je gebonden aan een bepaalde leverdag of een specifieke losplaats? Laat het ons weten. In het besteltraject kun je bij overige gegevens je wensen aangeven. Wij proberen hier dan zoveel mogelijk rekening mee te houden. Wanneer je bestelling voorradig is kan Sierbestrating Jonk deze binnen 2-7 werkdagen leveren. Wanneer je bestelling niet voorradig is, dan zijn wij afhankelijk van de fabrikant. Wij streven er naar om alles binnen 1 week uit te leveren. De gewenste leverdag is dus altijd onder voorbehoud.
  • Tijd van bezorging
    Een leverdag stemmen wij graag met je af. Op de dag van levering sturen wij een mail als de bestelling geladen is. Afhankelijk van hoe de vracht is geladen en het aantal bezorgadressen zal de chauffeur binnen 3 uur op de afgesproken afleverlocatie arriveren. Let op! De genoemde bezorgtijd is een indicatie. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
     
  • Transportmiddelen
    Sierbestrating Jonk beschikt over verschillende vrachtwagens om je bestelling uit leveren, van grote trucks met oplegger (16 meter) tot bakwagens (8 meter). Mocht je adres moeilijk bereikbaar zijn voor grote trucks en vrachtwagens, neem dan altijd eerst contact met ons op om dit te bespreken. Wij denken graag met je mee om een passende oplossing te vinden. Alle materialen worden naast de auto gelost, op een voor de auto bereikbare plaats, uitsluitend via een verharde weg. De losplaats wordt, na overleg, door de chauffeur bepaald.
  • Ontvangst en controle
    Op de dag van aflevering dient er iemand aanwezig te zijn om de bestelling in ontvangst te nemen. Materialen dienen bij aflevering gecontroleerd te worden en getekend voor ontvangst. Mochten er producten ontbreken of beschadigd zijn dan dien je daarvan aantekening te maken op de pakbon. Dit is in het belang voor verdere afhandeling van eventuele schade. Daarbij verzoeken wij je dit ook te melden aan een van onze filialen. Belangrijk! Controleer altijd of de productiedatum en/of charge/batch nummers van
    verschillende pallets overeenkomen. Eenmaal verwerkte materialen worden als geaccepteerd beschouwd en kunnen géén reden meer zijn tot reclamatie.
     

Gerelateerde producten

JWOODS Douglas Geschaafde Paal 11x11x300 cm, naturel JWOODS Douglas Geschaafde Paal 11x11x300 cm, naturel
Jonk's keuze
11x11x300 cmDouglashoutGeschaafd
38,50 per st
JWOODS Douglas Geschaafde paal 11x11x400 cm, naturel JWOODS Douglas Geschaafde paal 11x11x400 cm, naturel
Jonk's keuze
11x11x400 cmDouglashoutGeschaafd
48,50 per st
Hub-50 Trafo Hub-50 Trafo
67x225x125 mm (hxlxb)± 2.375 kg
151,00 per st