• 34 jaar marktleider
  • Snelle levering
  • Alles onder 1 dak
Kastanjepaal

Een kastanjepaal is een type paal die traditioneel wordt gemaakt van kastanjehout.

Kastanjehout heeft van nature duurzame eigenschappen, waardoor het zeer geschikt is voor buitengebruik. Het hout is van nature bestand tegen rot, schimmels en insecten, waardoor behandeling met chemische middelen niet nodig is. Dit maakt kastanjehout een milieuvriendelijke en onderhoudsarme optie.

Kastanjepalen worden vaak gebruikt in tuinen, parken en boerderijen. Ze worden bijvoorbeeld gebruikt als hekpalen, omheiningen en constructies voor het ondersteunen van planten en bomen. Kastanjepalen hebben een rustieke uitstraling en kunnen de natuurlijke omgeving mooi aanvullen.

Al met al is kastanjehout een aantrekkelijke en functionele keuze voor mensen die op zoek zijn naar een duurzaam en natuurlijk ogend hekwerk voor hun buitenruimtes.

Productbeschrijving

Houtsoort: Kastanje

Behandeling: Onbehandeld

Afwerking: Geschild

Gepunt: Ja

Randafwerking: Scherpkantig

Type paal: Standaard

Lengte: 300 cm.

Diameter: 10/12 cm.

Extra informatie: Geschild en dun gepunt

Specificaties
Formaat Ø10/12x300 cm
Materiaal Kastanjehout
Afwerking Onbehandeld, geschild en dun gepunt
Gew. per st ± 7.5 kg
Aant. st per pak 50.00
Kenmerken

Kastanjepaal geschild en dun gepunt Ø10/12x300 cm

26,95 per st
  • Leverdag
    Na plaatsing van je bestelling zullen wij je contacteren om de leverdag te bevestigen. Ben je gebonden aan een bepaalde leverdag of een specifieke losplaats? Laat het ons weten. In het besteltraject kun je bij overige gegevens je wensen aangeven. Wij proberen hier dan zoveel mogelijk rekening mee te houden. Wanneer je bestelling voorradig is kan Sierbestrating Jonk deze binnen 2-7 werkdagen leveren. Wanneer je bestelling niet voorradig is, dan zijn wij afhankelijk van de fabrikant. Wij streven er naar om alles binnen 1 week uit te leveren. De gewenste leverdag is dus altijd onder voorbehoud.
  • Tijd van bezorging
    Een leverdag stemmen wij graag met je af. Op de dag van levering sturen wij een mail als de bestelling geladen is. Afhankelijk van hoe de vracht is geladen en het aantal bezorgadressen zal de chauffeur binnen 3 uur op de afgesproken afleverlocatie arriveren. Let op! De genoemde bezorgtijd is een indicatie. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
     
  • Transportmiddelen
    Sierbestrating Jonk beschikt over verschillende vrachtwagens om je bestelling uit leveren, van grote trucks met oplegger (16 meter) tot bakwagens (8 meter). Mocht je adres moeilijk bereikbaar zijn voor grote trucks en vrachtwagens, neem dan altijd eerst contact met ons op om dit te bespreken. Wij denken graag met je mee om een passende oplossing te vinden. Alle materialen worden naast de auto gelost, op een voor de auto bereikbare plaats, uitsluitend via een verharde weg. De losplaats wordt, na overleg, door de chauffeur bepaald.
  • Ontvangst en controle
    Op de dag van aflevering dient er iemand aanwezig te zijn om de bestelling in ontvangst te nemen. Materialen dienen bij aflevering gecontroleerd te worden en getekend voor ontvangst. Mochten er producten ontbreken of beschadigd zijn dan dien je daarvan aantekening te maken op de pakbon. Dit is in het belang voor verdere afhandeling van eventuele schade. Daarbij verzoeken wij je dit ook te melden aan een van onze filialen. Belangrijk! Controleer altijd of de productiedatum en/of charge/batch nummers van
    verschillende pallets overeenkomen. Eenmaal verwerkte materialen worden als geaccepteerd beschouwd en kunnen géén reden meer zijn tot reclamatie.
     
Gerelateerde producten
Rieten decoratiemat dubbel onbehandeld 200x175 cm
200x175 cmGlad rietOnbehandeld, dubbelvoudig gebonden
21,95 per st
Wilgentenenscherm fijn 180 x 180 cm., met ijzeren frame Wilgentenenscherm fijn 180 x 180 cm., met ijzeren frame
180x180 cmWilgGemonteerd met staaldraad
145,00 per stuk
Klanten over jonk sierbestrating
9
Ton Mulder

Prima service met goede informatieverstrekking betreffende het tijdstip van levering.

9
Bep Schaap.

Ik ben erg tevreden met de tuin, de mannen hebben erg hun best gedaan ,bedankt Jonk.gr Bep. Schaap

9
Edwin Buijs

De tuinmannen zowel Pavel/Peter als Norman en Rodney hebben perfect werk geleverd. Het bestellen gaat ook zeer goed, het enige wat verbeterd kan worden is de back office. Men reageert niet altijd (of geen compleet antwoord), en als je de betaling online wil doen is er een optie voor creditcard, welke niet werkt. Deze moet even verwijderd worden. Het opmeten van de voortuin is perfect gegaan, bij de achtertuin wat problemen, waardoor er tegels bijbesteld moesten worden welke niet op voorraad waren. Tevens was een medewerker vergeten deze te bestellen, waardoor er meer vertraging opliep. Verder heel tevreden

10
Maarten Vendrik

Prettig contact. En het opgeleverde werk (terras, oprit en looppaden) ziet er heel goed uit.

8
Franssen

Alles prima! Had wel wat meer duidelijkheid over het tijdstip van levering willen hebben! En een belletje op de dag zelf, een half uur voor aankomst van de tegels bijvoorbeeld.

10
Gino

Zeer bekwaam en professionele personeel